Ғамхўрлик ва эътибор
Куни кеча Ўзбекистон ХДП Урганч туман кенгаши ҳамда "Баркамол авлод" болалар мактаби ҳамкорлигида "Меҳр улашайлик!" лойиҳаси доирасида имконияти чекланган, кам таъминланган оилаларнинг фарзандлари ҳамда тўгарак аъзолари иштирокида тадбир ўтказилди.
Тадбирда ўқувчиларнинг қизиқишлари доирасида қизиқарли саволлар, викториналар ташкил қилинди.
Тадбир давомида иштирокчиларга Ўзбекистон ХДП Урганч туман кенгаши, "Баркамол авлод" болалар мактабининг диплом ва эсдалик совғалари топширилди.
Ушбу тадбир ўқувчилар ва уларнинг ота-оналарида катта таассурот қолдирди. Тадбир ёшлар ижросидаги ёқимли куй ва қўшиқлар билан якунланди.

The day before, in cooperation with Urgench District Council of the People’s Democratic Party of Uzbekistan and the “Barkamol Avlod” children’s school, an event was held as part of the “Mehr Ulashaylik” project with the participation of children from low-income families and members of the course.
Exciting quizzes were organized at the event based on students’ interests.
The participants were awarded diplomas and memorable gifts from the Urgench District Council of the People’s Democratic Party of Uzbekistan and the children’s school “Barkamol Avlod”.
The event left a lot of good impressions on students and their parents. In the end, the youth sang national and our favorite songs.